top of page

 PROJEKT 
POZEMKY JABLONE

Doprajte svojej rodine pohodlné, bezpečné bývanie na jednom z našich pozemkov, ktoré sa nachádzajú v Šuranoch - v mestskej časti Nitriansky Hrádok, neďaleko Nových Zámkov. Pozemky Jablone je projekt 20 stavebných pozemkov pripravených pre výstavbu individuálnych projektov rodinných domov.  Je to jedinečná príležitosť pre bývanie s investičným potenciálom a ideálna ochrana voči inflácii.

Financie, ktoré investujete do nákupu, nestrácajú svoju hodnotu, pretože z dlhodobého hľadiska ceny nehnuteľností rastú.

DO VIDEA 16 9 RETUS.jpg
predaj pozemkov surany nove zamky

SPOZNAJTE PROJEKT POZEMKY JABLONE
 

Doprajte svojej rodine pohodlné, bezpečné bývanie na jednom z našich pozemkov, ktoré sa nachádzajú v Šuranoch - v mestskej časti Nitriansky Hrádok, neďaleko Nových Zámkov. Pozemky Jablone je projekt 19 stavebných pozemkov pripravených pre výstavbu individuálnych projektov rodinných domov. Je to jedinečná príležitosť pre bývanie s investičným potenciálom a ideálna ochrana voči inflácii. Financie, ktoré investujete do nákupu, nestrácajú svoju hodnotu, pretože z dlhodobého hľadiska ceny nehnuteľností rastú.

DO VIDEA 16 9 RETUS.jpg
ulica-1920 surany web.jpg

BENEFITY

HARMONICKÉ MIESTO PRE POKOJNÉ RODINNÉ BÝVANIE

Výborná lokalita a dostupnosť do Šurian

 (3 minúty) a Nových Zámkov (7 minút)

Občianska vybavenosť - pár minút pešou chôdzou:  obchod, škôlka a MHD

V blízkom okolí nájdete miesta pre šport a relax (rybolov, cyklistika, volejbal)

VIZUALIZÁCIE

* v ponuke nie je zahrnutá výstavba domov, len predaj pozemkov.

Vizualizácie slúžia na ilustráciu.

bottom of page